Nabídka pro rodiče – hlídání dětí v Brně

Předností a hlavním cílem projetu „Miniškolka na HRADĚ“ je více než jen zajistit hlídání dětí v Brně – Maloměřicích. Umožňujeme lidem na mateřské a rodičovské dovolené seberealizaci či návrat ke svým předchozím aktivitám a pro děti máme připraven kvalitní vzdělávací program. To vše v klidném pracovním prostředí využitelném pro pracovní, relaxační nebo vzdělávací činnosti. Rodiče, věnujte se sobě a starosti s hlídáním potomka nechte na nás.

Hlídání dětí, Brno – Maloměřice

Hlídání dětí, BrnoPředejdete stresovým situacím dítěte i rodiče vznikajích při umísťování do školky a odchodu dospělého.V našem projektu nabízíme přítomnost rodiče v místě péče o dítě. Hlídání dětí v Brně umožní okamžité vyřešení jakéhokoliv problému. A zároveň díky zaměstnancům miniškolky, bude rodičům zajištěna možnost nerušeně pracovat a efektivně tak ve svůj prospěch využít daný volný čas. Ratolesti neztratí pocit bezpečí prostřednictvím stálé přítomnosti rodiče a zároveň získají první zkušenosti z kolektivu. Tímto způsobem budou lépe připraveny na setrvání ve školním zařízení. Projekt vytváří alternativu ke službám poskytujích volnočasové a vzdělávací aktivity, avšak za stálé přítomnosti rodiče. Klademe důraz na jeho kariérní rozvoj, potřebu relaxace a změny prostředí.

Chci více informací.

Cíle:

• usnadnění přístupu na trh práce
  • snadnější zařazení do pracovního procesu (do stávajícího zaměstnání)
  • zvýšení kvalifikace a kontakt s oborem
  • rozvoj vlastních (podnikatelských) aktivit
  • další vzdělávání (jazyky)
  • relaxace v podobě fyzické aktivity (cvičení)
  • psychická pohoda dítěte i matky

Cílová skupina – ženy/muži na mateřské a rodičovské dovolené kteří:

• mají zájem se co nejdříve vrátit do zaměstnání nebo s ním nechtějí ztratit kontakt
  • studují VŠ, ale nemají možnost pravidelného hlídání dítěte
  • chtějí začít podnikat nebo podnikají a potřebují nerušené místo k práci na PC
  • pracují „z domu“ a potřebují pár hodin v týdnu klid na práci

Projekt nabízí hlídání dětí v Brně v různých časových intervalech (hodina/půl dne, den) ve spojení s:

• možností pronájmu nerušeného pracovního místa;
  • připojením k internetu;
  • zapůjčením/pronájem PC nebo notebooku;
  • využitím tiskárny, kopírky …;
  • možností pronájmu celé vybavené kanceláře včetně služeb sekretariátu;
  • možností pronájmu (jazykové) učebny pro vlastní lektorskou činnost;
  • vzdělávacími kurzy (jazyky, PC gramotnost…);
  • kurzy pro budoucí podnikatele (účetnictví…);
  • kariérním poradenstvím/motivačními kurzy (životopisy…).

Pracovní příležitosti ve skupině společností „… a máme pro Vás práci“ naleznete tady.

Rezervujte si místo ve školce ještě dnes prostřednictvím formuláře.

[recaptcha]

*Takto označená pole jsou povinná

Komentáře jsou uzavřeny.