Miniškolka Brno

Cíl naší miniškolky v Brně je rozšíření služeb péče o dítě v místě provozovny dětského centra a zlepšení podmínek pro zaměstnanost rodičů s dětmi v Městské části Brno – Maloměřice.

Kdo jsme

Miniškolka Brno

Foto: Google StreetView

Obecně prospěšná společnost „Centrum sociálních a poradenských služeb HRAD o.p.s.„, která vznikla na konci roku 2013. Podpora rozvoje sociálního podnikání a služeb v komplexu Administrativní centrum HRAD v Brně – Maloměřicích se stala prioritou, společně se zaměstnáváním osob se zdravotním postižením a ohrožených sociálním vyloučením.

Provoz „Miniškolky na Hradě“ vhodně doplňuje služby poskytované skupinou společností „… a máme pro Vás práci“. Služby nabízí jak svým zaměstnancům, tak široké veřejnosti.

Projekt podpořený z OPZ umožnil vznik, vybudování a provoz dětské skupiny pro veřejnost s kapacitou až 12 dětí. Očekávaným cílem je transformace dětské skupiny na školku spadající pod regulaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky v horizontu dvou let. Přijímáme děti již od jednoho roku.

Chtěli byste u nás pracovat?

Stále máme volná místa.

Komentáře jsou uzavřeny.